OptiFuse FMS-R-E-800MA
Auf Lager: 12395
MOQ: 1
2 Preisstufen
  • Hersteller Modell :FMS-R-E-800MA
  • Hersteller :OptiFuse
  • Dasenic Modell :FMS-R-E-800MA-DS
  • Dokument : FMS-R-E-800MA Dokument PDF
  • Beschreibung : THRU HOLE FUSE - IEC, FAST 800MA Radial, Box
  • Verpackung :Radial, Box
OptiFuse FMS-R-E-800MA technische Spezifikationen, Attribute, Parameter.
Kategorie:Circuit Protection Devices/Fuses
製品ステータス:Active
色:-
動作温度:-55°C ~ 125°C
取り付けタイプ:Through Hole
パッケージ/ケース:Radial, Box
サイズ:0.335" L x 0.169" W x 0.303" H (8.50mm x 4.30mm x 7.70mm)
承認機関:CQC, cURus, SEMKO, PSE, UL, VDE
定格電流(アンペア):800 mA
定格電圧 - A C:250 V
定格電圧 - D C:125 V
ヒューズタイプ:Board Mount (Cartridge Style Excluded)
応答時間:Fast Blow
定格電圧での遮断容量:50A